A klase - prestižas telpas, kas atrodas biznesa centros un jaunos biroju kompleksos. Šādas ēkas ir augstas kvalitātes apdares un aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām.
Savukārt A klase tiek sadalīta apakšklasēs: A1, A2 un A3. Ēkas aprīkojuma atšķirības ar papildu ērtībām, tādēļ pretstatā apakšklasei A1, apakšnozarē A2 var nebūt restorāna.

klase B - var atrasties jaunās vai nesen rekonstruētās un pārveidotās ēkās. Šīs klases A klases biroji pēc 5-7 darbības gadiem pieder. Šie biroji nav tik prestižie un nav tik labi aprīkoti kā A klases biroji. Tajos var nebūt centrāla gaisa kondicionēšanas sistēma vai, piemēram, autostāvvieta var atrasties brīvā dabā

C klase ir telpas, kas nav paredzētas biroja darbībai. Šādā telpā parasti nav modernas ventilācijas sistēmas, augstas kvalitātes sakaru un centrālā gaisa kondicionēšanas. C klase paredz ierobežotu pakalpojumu klāstu: telefonu, piekļuvi internetam, apkuri aukstā sezonā. Šīs kategorijas biroji ir piemēroti maziem uzņēmumiem.

D klase - atrodas ēkās ar novecojušām inženierkomunikācijām, koka griestiem, specializētu dzīves atbalsta pakalpojumu trūkumu. Parasti šajās telpās parasti nepieciešams liels remonts.

G1 klase (mūsu klasifikācija) – telpas, kuras var attiecināt uz D klasi, kuru ārējām sienām, grīdai, jumtam, logiem nav nepieciešams kapitālais remonts.

G2 klase (mūsu klasifikācija) – telpas, kuras var attiecināt uz D klasi,  kuru ārējām sienām, grīdai, jumtam ir nepieciešams kapitālais remonts.