LOGO SIA RCPF

Mūsu kompānija - privāts uzņēmums, kas dibināts 1995.gada martā. 

 

Mūsu izaugsmes sākums bija celtniecības līmes GAMMA un MAG-8 izgudrojums 1990.gadā. Līmes radīja mūsu celtniecības materiālu un autoķīmijas ražošanas sākumu, kas turpinās līdz pat šai dienai. Mēs ražojām šķīdinātājus, mastikas, špakteles, antifrīzus un nodarbojāmies ar dažādu ķīmisko vielu fasēšanu. 

Laika posmā no 1996.g. -2010.g. mēs izbūvējām glabātuves šķidro ķīmisko vielu noliešanai no dzelzceļa cisternām. Mēs nodarbojāmies ar ķīmisko vielu izkraušanu un fasēšanu no/uz jebkura veida taru un to pārdošanu patērētājiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Krievijā, Kazahstānā.

No 2002.g. līdz 2013.g. mēs nodarbojāmies ar celtniecības materiālu tirdzniecību.

Kopš 1995.gada un līdz pat šai dienai mēs nodarbojamies ar naftas bitumeniem un piedāvājam jebkuru veidu bitumenu piegādi, uzsildīšanu, izkraušanu, glabāšanu. 2009.-2013.gados esam izstrādājuši bitumena iepakošanas maisos tehnoloģiju un iekārtas, ko arī piedāvājam mūsu klientiem. 

 

Kopš 2006.gada mums ir liela pieredze dzelzceļa cisternu (modelis 15-1532 un 15-1534) un to ārējās apšuves attīrīšanā, krāsošanā, elektroaprīkojuma remontā. Varam veikt remontu arī citu modeļu vagoniem. 

Kopš 2008.gada mēs sniedzam dzelzceļa pārvadājumu pakalpojumus, to plānošanu un dispečerizācijas pakalpojumus. Mūsu īpašumā ir dzelzceļa pievedceļi, nepieciešamais programmnodrošinājums, mūsdienīgās mazgāšanas, metināšanas un diagnosticēšanas iekārtas, kvalificēts personāls un apakšuzņēmēji.

Mums ir mobilas iekārtas attīrīšanas darbiem ar smilšstrūklu, mēs importējam abrazīvas smiltis un pārdodam vairumā.

Mēs piedāvājam pārdošanai un nomai biroja telpas 194 m2 platībā, noliktavu un ražošanas telpas 18101 m2 platībā, laukumus 5056 m2 platībā un daudz ko citu.

Mums ir neliela pieredze elektroapsildes sistēmu, elektroaprīkojuma attālinātās vadības (izmantojot internetu) sistēmu izstrādāšanā. 

Šobrīd mēs meklējam jaunus uzņēmējdarbības virzienus, kur varētu pielietot savu pieredzi un resursus.