Kompānija "RCPF"

SIA "RCPF" 

SIA „RCPF” - privāta kompānija, kas  dibināta 1995.gada martā. 2017.gadā mēs nosvinējām 22. gadu jubileju.

 

Ķīmisko vielu ražošana, fasēšana

Mūsu izaugsmes  sākums bija celtniecības līmes  GAMMA un MAG-8 izgudrojums 1990.gadā. Līmes radīja mūsu celtniecības materiālu un autoķīmijas ražošanas sākumu, kas turpinās līdz pat šai dienai. Mēs ražojām šķīdinātājus, mastikas, špakteles, antifrīzus un nodarbojāmies ar dažādu ķīmisko vielu fasēšanu. Pēc Latvijas Republikas iestāšanās Eiropas Savienībā mēs esam uz laiku samazinājuši ražojamo produktu klāstu. Šodien mēs ražojam tikai bitumena mastiku, bitumena laku, antifrīzu un pārdodam šķīdinātājus. Krīzes laikā 2008-2010 .gados mūsu apjomi ir ievērojami samazinājušies, bet mums ir resursi un ražošanas jaudas to attīstībai.

 

Šķidro ķīmisko vielu vairumtirdzniecība un tranzīts

1996.gadā mēs izveidojām pirmo glabātuvi šķidru ķimisko vielu noliešanai no dzelzceļa cisternām. Šodien mums ir 7 stacionāras cisternas, katra ar tilpumu 64 m3, un 200.gab. ISO BulkcontainerShutz konteineru šķidro ķimikālu noliešanai. Mums ir pieredze ķīmisko vielu tālākpārdošanā, ar izkraušanu un pārfasēšanu jebkurā tarā, vai bez tās, tranzītā pa dzelzceļu, izkraušanu vai iekraušanu kuģos. Mums ir sakari ar ķīmisko vielu ražotājiem un to patērētājiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Krievijā un Kazahstānā.

 

Celtniecības materialu tirdzniecība

Mēs esam Slovinyl saidinga izplatītāji. Jumtu mastikas, šķīdinātāji, viens no mūsu populārākajiem produktiem ir bitumena jumta seguma mastika uz šķīdinātāju pamata. Krīzes laikā 2008-2010.gados  mūsu apjomi ir ievērojami samazinājušies, bet mums ir līdzekļi to attīstīšanai.

 

Bitumens

Mēs nodarbojamies ar naftas bitumeniem kopš 1995.gada. Sadarbībā  ar vienu no līderiem bitumena pārdošanā Austrumeiropā un NVS valstīs - kompāniju OU “KEMTRANS GRUPP”, mēs piedāvājam dažāda veida bitumena piegādi, uzsildīšanu, izkraušanu, uzglabāšanu. 2009-2010.gados mēs esam izstrādājuši tehnoloģiju un iekārtas bitumena iepakošanai maisos, ko mēs arī piedāvājam mūsu klientiem.

 

Dzelzceļa cisternu remonts, tīrīšana un krāsošana, dispečerizācija

Mums ir liela (kopš 2006.gada) pieredze dzelzceļa cisternu (modelis 15-1532 un 15-1534) tīrīšanā, krāsošanā, elektro aprīkojuma un cisternu apvalka remontā. Varam remontēt arī citus dzelzceļa vogonu modeļus. Kopš 2008.gada mēs sniedzam dzelzceļa pārvadājumu  pakalpojumus, to plānošanu un dispečerizācijas pakalpojumus. Mūsu īpašumā ir dzelzceļa pievedceļi vairāk nekā 1000.m garumā, nepieciešamais programmnodrošinājums, mūsdienīgās mazgāšanas, metināšanas un diagnosticēšanas iekārtas, kvalificēts personāls un apakšuzņēmēji.

 

Nekustamais īpašums

Mēs piedāvājam pārdošanai un nomai biroja telpas 194 m2 platībā, noliktavu un ražošanas telpas 18101 m2 platībā,  laukumus 5056 m2 platībā  un daudz ko citu.

 

SIA "RCPF" | secretary@rcpf.lv | Тел.: +371 67392419, Факс: +371 67228441

Copyright  SIA "RCPF"